Rozwiązania dla
Dostępne artykuły w tym dziale

Relaks

Czytasz artykuł:

Nadchodzi lato - zobacz co Cię czeka tego roku!

Wstęp:

Każdy z nas wiem jak szybko w Polsce mija ten najwspanialszy czas okresu letniego. Niestety żyjemy w takim klimacie i nic się nie da poprawić. Czekamy i czekamy a to słoneczko jak już przygrzeje mocniej to zaczynamy myśleć o zimie. Pracując w pomieszczeniu przy komputerze nie uda nam się złapać zbyt wiele tych promieni. Pozostają nam tylko weekendy no i urlopy!

Posiadając basen ogrodowy zawsze po pracy możesz pozwolić sobię na chwilę relaksu. I oto jest największy plus atrakcji w ogrodzie. Nie mamy czasu, aby pojechać na kąpielisko publiczne gdyż nie chcemy tracić żadnej godziny z pięknej pogody. Dzieci mają wakacje i nie muszą czekać aż tata wróci do domu aby z nim pojechać nad jezioro. Mogą korzystać z kąpieli już od południa i czieszyć się z wolności od szkoły.

A kiedy nadchodzi weekend to możesz wybrać czy masz ochotę postać w korkach, wydać krocie na obiady oraz inne przyjemności lub tym razem nie robić nic tylko wyjść do ogrodu, zaprosić rodzinę, rozpalić grilla bądź zamówić pizzę i korzystać z lata.

Mając do wyboru baseny dmuchane, rodzinne lub dla dzieci, stelażowe bądź rozporowe na pewno wybierzecie coś dla każdego z Was.

 baseny dmuchane, ogrodowe, stelażowe rozporowe

Zatem, jak bawimy się latem?

Możemy wybrać atrakcję dla każdego członka rodziny i cieszyć się relaksem w wodzie.

Dla dzieci:

Już dla najmniejszych maluszków posiadamy w swojej ofercie specjalne koła do pływania, które utrzymują maleństwo pionowo w wodzie. Taki dmuchany fotelik posiada specjalne oparcie oraz siedzisko trzymające pupę malucha jak pielucha. Dla nieco starszych miłośników wodnego szaleństwa posiadamy dmuchane rękawki do pływania, dmuchane kamizelki pomagające utrzymać się bezpiecznie w wodzie, koła do pływania, deski do pływania, różne dmuchane zabawki do pływania i zabawy oraz piłki plażowe. Wszelkie pontony dla dzieci to wygoda i bezpieczna zabawa w wodzie. Gry do basenu, wodna koszykówka, pływająca bramka oraz siatkówka wodna sprawdzą się w jeziorze oraz w basenie za domem. Dmuchana bramka i piłki pozwalają pograć w nogę również na trawie.

Świetną formą rozrywki dla dzieci do każdego ogrodu mogą być wodne place zabaw z wieloma dmuchanym grami i kolorowymi atrakcjami. Posiadają fontanny wodne, zjeżdżalnie z miękkim lądowiskiem, a nawet piłeczki do grania i rzucania. W naszej ofercie znalazły się dmuchane kojce, trampoliny dmuchane, ślizgawki wodne rozwijane na trawie, brodziki na mniejszych dzieci, które posiadają osłonę przed słońcem w postaci daszku i pompowaną podłogę dla zwiększenia bezpieczeństwa, a także różne akcesoria do nurkowania i zabawy w basenie ogrodowym.

Dla dużych dzieci:

A wszystkie panie i panów zapraszamy do leżakowania, pływania na dmuchanym materacu w pozycji leżącej lub pół leżącej. Posiadamy kolorowe i wygodne fotele do siedzenia, materace welurowe, różne dmuchane wyspy i materace do pływania oraz dmuchane leżanki. Jeśli chcemy się ochłodzić polecamy dmuchany materac, który unosi nasze ciało ponad linię wody lecz od spodu posiada tylko siatkę, która całkowicie przepuszcza wodę. Dzięki takim atrakcjom możemy spędzić urocze chwile nad jeziorem lub w basenie ogrodowym. Super atrakcją są pontony firmy Intex i Bestway. Możemy zabrać rodzinę lub ukochaną i pływać po jeziorach i rzekach. Pontony wędkarskie wyposażone są w wygodne siedziska i uchwyty na wędki. Aby korzystanie z dmuchanych atrakcji było łatwe wprowadziliśmy do sprzedaży szereg pompek pasujących do wszystkich produktów Intex i Bestway. Pompki elektryczne, nożne i tłokowe pozwalają nam na szybkie i bezproblemowe przygotowanie produktów do użytku.

 baseny ogrodowe, pontony dla dzieci, wędkarskie pontony, Intex i Bestway, płetwy, dotele do pływania, dmuchana zabawka

Podsumowanie: wszystkie dmuchane produkty marki intex i bestway szczegółowo opisujemy w naszym sklepie internetowym www.xsonic.pl
Skorzystaj z pięknej pogody i bawi się latem z rodziną. Przeżyte chwile będą pięknymi wspomnieniami. Wszystko jest w zasięgu ręki!

 


Jak nas
znaleźć ?

www.xsonic.pl

 

Zobacz
nasz sklep.

Nasza obsługa pomoże
Ci dopasować urządzenie
do Twoich potrzeb

 

Sklep
   internetowy.

Dokonując zakupu
w sklepie internetowym
masz pewność, że Twoją
przesyłkę dostarczy kurier
do Twojego domu

 

Specjaliści
            radzą.

Przed dokonaniem zakupu
możesz skontaktować się
z naszą obsługą dzwoniąc
na infolinię 801 003 152

Najnowsze rozwiązania i zastosowania sprzętu