Rozwiązania dla
Dostępne artykuły w tym dziale

Relaks

Czytasz artykuł:

Dmuchane zabawki - rozrywka na lato dla dorosłych i dzieci

Wstęp:

Tego roku posiadamy największą ofertę na produkty marki Intex i Bestway. Różnorodność w każdym dziale pozwala na wybranie najlepszej dmuchanej atrakcji dla wszystkich członków rodziny. Poniżej prezentujemy ofertę na dmuchane koła do pływania, piłki plażowe, baseny ogrodowe, produkty do nauki pływania i nurkowania oraz na Dmuchane SPA z jacuzzi. Zobacz co Cię czeka i zaplanuj urlop idealny dla Ciebie.

baseny dmuchane, ogrodowe, stelażowe rozporowe

Zatem, jak bawimy się latem?

W wodzie w ogrodzie czy na plaży w morzu? A może pływamy po jeziorze na dmuchanej wyspie?

Dla dzieci:

Każde dziecko kocha wodę i zabawę na plaży. Dla wszystkich małych nurków posiadamy specjalne okularki do pływania ozdobione kolorową grafiką i postaciami z bajek. Deski piankowe pozwalają oswoić się z wodą i ułatwiają naukę pływania. Abyś Ty sama i Twój maluszek czuli się bezpiecznie nad wodę preznetujemy dmuchane rękawki zakładane na ramiona. Dzięki nim lub specjalnej kamizelce dzieci mogą spokojnie korzystać z letnich kąpieli. Wszelkie dmuchane materace rozmiarem dopasowane dla dzieci zawsze dostarczają wielkiej radości z zabawy. Możemy je wykorzystać do zabawy w basenie ogrodowym za domem lub zabrać na weekendowy wyjazd z rodzicami. W tym roku dmuchańce dla dzieci zostały ozdobione różnymi postaciami z ulubionych bajek i filmów Disney'a. Największą popularnością cieszą się: wodne place zabaw, dmuchany homar do pływania dla dwójki szkrabów, bardzo stabilna płaszczka, pontonik z daszkiem lub brodzik z daszkiem dla najmłodszych.

baseny ogrodowe, pontony dla dzieci, wędkarskie pontony, Intex i Bestway, płetwy, dotele do pływania, dmuchana zabawka

 

A dla dorosłych:

Odpoczywać latem można na wiele sposobów. Jeśli basen ogrodowy dla całej rodziny to za dużo, to można sobie sprawić basen z ławeczką do siedzenia i pilnowania małych dzieci. A jeśli to za mało zapraszamy wszystkich do rozważenia zakupu dmuchanego SPA z jacuzzi. Basen z bąbelkami i masażem wodnym to jedna z największych form relaksu. Postawić je można w domu lub w ogrodzie i każdego wieczora zażywać masażu wraz z ukochaną lub przyjaciółmi. Dodatkowo wprowadziliśmy do sprzedaży pokrywy na baseny dmuchane oraz wiele modeli basenów i dmuchanych materacy plażowych. Teraz możesz pływać po całym jeziorze bez ograniczeń. Wielka wyspa pozwala zwiedzać najfajniejsze zakątki zbiornika wodnego i kąpać się w różnych miejscach. Zabierz przyjaciół i bawcie się na całego! Warto też zwrócić uwagę na dmuchane koła, fotele do pływania i osprzęt do nurkowania. Dla każdego coś fajnego! W naszej letniej ofercie na artykuły dmuchane znalazło się już ponad 1000 pozycji! Zapraszamy do letniej zabawy!!!

dmuchane spa, jacuzzi i baseny

Podsumowanie: wszystkie dmuchane produkty marki intex i bestway szczegółowo opisujemy w naszym sklepie internetowym www.xsonic.pl
Skorzystaj z pięknej pogody i bawi się latem z rodziną. Przeżyte chwile będą pięknymi wspomnieniami. Wszystko jest w zasięgu ręki!

 


Jak nas
znaleźć ?

www.xsonic.pl

 

Zobacz
nasz sklep.

Nasza obsługa pomoże
Ci dopasować urządzenie
do Twoich potrzeb

 

Sklep
   internetowy.

Dokonując zakupu
w sklepie internetowym
masz pewność, że Twoją
przesyłkę dostarczy kurier
do Twojego domu

 

Specjaliści
            radzą.

Przed dokonaniem zakupu
możesz skontaktować się
z naszą obsługą dzwoniąc
na infolinię 801 003 152

Najnowsze rozwiązania i zastosowania sprzętu